Kontakt z producentem sztukaterii Decor System

DECOR SYSTEM

66-446 Deszczno, Prądocin11 

tel. 531 220 850 fax 95 783 30 46
email: biuro@decorsystem.pl

Rachunek bankowy:
-
-


Konto walutowe:

Numer rachunku:
PL98 1750 1282 0000 0000 1347 3797

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW

NIP: 599-303-43-42
Regon: 080224504

Formularz kontaktowy


Dział sprzedaży:

Kamila Wojciechowska

+48 608 921 068

wojciechowska.k@decorsystem.pl

Kinga Adamczyk

+48 608 921 068

kinga@decorsystem.pl

Anna Gruca

+48 608 921 068

anna.g@decorsystem.pl

Monika Wachowiak

+48 608 921 068

monika.wachowiak@decorsystem.pl

Kamila Krupska

Wir sprechen Deutsch

We speak English

+49 163 915 84 84

kamila.k@decorsystem.pl

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę

Aktualności
kontakt
Szybki kontakt

Dział sprzedaży:
Alicja Oskwarek
tel. 531220850
biuro@decor-style.pl

Dział marketingu:
Sebastian Konat
tel. 511 126 012

s.konat@decor-style.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.