Koszyk

Bezpieczne zakupy z Decor System

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i zawsze proponujemy pomoc.

W myśl przepisów prawa konsumenckiego, klient ma możliwość odstąpienia od umowy kupna w ciągu 14 dni, bez ponoszenia żadnych konsekwencji.  Zatem jeżeli zostaniemy poinformowani o woli zwrotu towaru i sztukateria zostanie nam odesłana w nienaruszonym stanie w czasie 14 dni od momentu odbioru, klient otrzyma zwrot gotówki. Towar wysyłany jako zwrot  należy ubezpieczyć na taką sumę, na jaką opiewa faktura.

UWAGA - kwota do zwrotu jest pomniejszona o wartość przesyłki.

Gwarancja na nasze produkty wynosi ustawowe dwa lata, natomiast dzięki wysokiej jakości materiałów, trwałość naszych elementów sięga kilkudziesięciu lat.
Jeżeli produkt jest zamontowany na elewacji zgodnie z zaleceniami, przy użyciu kleju i dodatków rekomendowanych producentów, na właściwie oczyszczonym podłożu - towar nie ulegnie zniszczeniu.

Służymy poradą i wsparciem również po ustaniu współpracy, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dotyczy to również sytuacji, w których jesteśmy zmuszeni reklamować usługę firmy kurierskiej. Po zgłoszeniu uszkodzenia towaru bierzemy na siebie procedurę reklamacyjną. Obowiązkiem klienta jest jedynie otworzenie przesyłki w obecności kuriera, zgłoszenie mu szkody oraz sporządzenie protokołu reklamacyjnego.

Aktualności
kontakt
Szybki kontakt

Dział sprzedaży:
Alicja Oskwarek
tel. 608 921 068
biuro@decorsystem.pl

Dział marketingu:
Sebastian Konat
tel. 608 921 068

biuro@decorsystem.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.