Koszyk

Technologia Produkcji Sztukaterii Decor system

lider na polskim rynku sztukaterii

Wewnętrzne elementy dekoracyjne typu lekkiego są łatwe w montażu i można je stosować we wnętrzach każdego typu. Oferowane przez nas profile wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu ekspandowanego (styropianu). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest wodnymi dyspersjami kopolimerów akrylowych z substancjami pomocniczymi i modyfikującymi oraz wypełniaczami kwarcowymi, co sprawia, że profile te są bardzo wytrzymałe, a ich powierzchnia jest niezwykle twarda. Powłoka zewnętrzna ma delikatną porowatą strukturę imitującą naturalny wygląd piaskowca. Struktura taka ułatwia malowanie, zwiększa przyczepność i trwałość zewnętrznych powłok malarskich.

zalety sztukaterii decorsystem

MATERIAŁ I WYKONANIE:

Nasze produkty wykonane są z bardzo twardego styropianu EPS 200, pokrytego warstwą żywicy akrylowej z domieszką kruszywa kwarcowego.

KOLOR:

Sztukaterię należy pomalować, na dowolny kolor, farbą nie zawierającą rozpuszczalników. Oryginalnie produkowana jest w kolorze beżowym.

OCHRONA ŚRODOWISKA:

Nasze produkty są wolne od szkodliwych substancji.

sztukateria decorsystem technologia

 

sztukateria decor system porownianie sztukaterii sztukaterie


Uwaga:
Opis techniczny opracowano uwzględniając aktualny poziom wiedzy, doświadczeń i obowiązujących przepisów.

Bezpieczeństwo użytkowników: Lekkie Elementy Architektoniczne Sztukateria Decor System™, nie zawierają domieszek freonu (FCKW), ani też formaldehydu oraz PCV

Szkodliwość materiałów: Lekkie Elementy Architektoniczne Sztukateria Decor System™, wykonane są ze styropianu powstającego w procesie ekspandowania polistyrenu. Jest to materiał o jednorodnej strukturze złożonej z małych, zamkniętych komórek. Świetnie nadaje się do szerokiego zakresu wymagających zastosowań w wykończeniu wnętrz. W obliczu wysokich wymagań, towarzyszących współczesnym przedsięwzięciom inżynieryjnym i budowlanym, polistyren ekspandowany gwarantuje wymagane właściwości użytkowe i wytrzymałość przez cały okres eksploatacji konstrukcji.

Aktualności
kontakt
Szybki kontakt

Dział sprzedaży:
Alicja Oskwarek
tel. 608 921 068
biuro@decorsystem.pl

Dział marketingu:
Sebastian Konat
tel. 608 921 068

biuro@decorsystem.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.