Koszyk

Koszty dostawy sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej

Wysyłka na palecie

W Decor System przykładamy ogromną wagę do odpowiedniego zabezpieczenia towaru w transporcie. Dla zminimalizowania ryzyka uszkodzeń częstą formą wysyłki jest wysyłka na palecie. W dniu wysłania przesyłki wysyłamy do odbiorcy informację z numerem nadania palety. Umożliwia on śledzenie przesyłki realizowanej przez firmę kurierską GEIS.

Przed odbiorem należy sprawdzić stan paczki. W razie znacznych jej uszkodzeń, mających wpływ na zawartość przesyłki, prosimy o niezwłoczne sporządzenie protokołu szkody w obecności Kuriera, a następnie przesłanie kopii dokumentu wraz ze zdjęciami paczki i uszkodzonego produktu, a także listu przewozowego, na nasz adres mailowy: zgloszenia@decorsystem.pl. Czas na wysłanie protokołu to 24 h od momentu odbioru paczki, po jego upłynięciu reklamacja będzie automatycznie odrzucona.

Wysyłka w kartonie

Małe elementy (zworniki, wsporniki), niewielkie ilości listew i gzymsów pociętych na odcinki ok. 20 cm (próbki) oraz pozostałe listwy w odcinkach 2 m lub więcej, wysyłamy w kartonach, po odpowiednim zabezpieczeniu produktów styropianem. Koszt wysyłki jest uzależniony od wybranych produktów, natomiast w niektórych przypadkach zostaje on ustalony indywidualnie, np. przy wysyłce listew przypodłogowych MDF lub ze stali nierdzewnej.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest bezpłatny. Możesz dokonać go w punkcie odbioru, który znajduje się pod adresem Prądocin 11 (kierunek Sulęcin) 66-446 Deszczno. Zapraszamy!

Aktualności
kontakt
Szybki kontakt

Dział sprzedaży:
Alicja Oskwarek
tel. 608 921 068
biuro@decorsystem.pl

Dział marketingu:
Sebastian Konat
tel. 608 921 068

biuro@decorsystem.pl