Koszyk

O Decor Style

''Firma Decor-Style powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie klasykę, piękno i styl. Jeżeli szukasz niecodziennej aranżacji swojego domu lub mieszkania, nasz salon jest właśnie dla Ciebie. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór zarówno sztukaterii wewnętrznej jak i elewacyjnej. Jeżeli jednak nie masz pomysłu na stworzenie nowego wizerunku swoich "czterech ścian", pomoże Ci w tym nasz architekt.

Oferta naszej firmy rozszerza się w miarę zdobywania nowych doświadczeń oraz rosnących oczekiwań klientów.

Sztukateria elewacyjna
 - to takie elementy dekoracyjne jak: listwy styropianowe, elewacyjne, przyokienne, podparapetowe, wykończeniowe, sufitowe, profile, gzymsy, podokienniki, cokoły, bonie, zworniki, pilastry, głowice i bazy kolumn, półkolumny, kolumny architektoniczne, zworniki, trzony kolumnowe, łuki, podparapetniki, konsole, listwy do boniowania, opaski wokół okien i drzwi, profile podsufitowe, profile styropianowe, profile gzymsowe, profile elewacyjne, profile przysufitowe i inne elementy architektoniczne. Sztukaterie zewnętrzne elewacyjne, występują w odcinkach 2m.

''Sztukateria wewnętrzna poliuretanowa (nie gipsowa) - to takie elementy jak: listwy, cokoły, profile, plafony, obramowania, fasety, ekrany i narożniki, portale, płaskorzeźby, nisze, konsole, wsporniki, zworniki, kolumny architektoniczne, półkolumny, bazy i głowice kolumn, gzymsy, listwy gładkie, listwy w ornamenty, gzymsy gładkie, gzymsy w ornamenty, fasety gładkie, fasety w ornamenty, elementy ozdobne, trzony kolumnowe, zwieńczenia nad okna i drzwi, rozety, rozety gładkie, rozety w ornamenty, zdobienia okien i drzwi, medaliony, listwy ornamentowane, gzymsy ornamentowane, fasety ornamentowane, głowice kolumn zdobione w ornamenty, ornamenty, łuki, ramy, wnęki, półki, ozdoby sufitowe i ścienne zdobione w ornamenty, kasetony, listwy przypodłogowe, profile ścienne i przysufitowe, profile podłogowe, systemy naścienne i inne elementy sztukaterii wewnętrznej – poliuretanowej. Sztukateria wewnętrzna poliuretanowa występuje w odcinkach 2,4m.

Decor-Style to nie tylko sztukateria , ale także inspiracja do stworzenia wyjątkowego i oryginalnego wizerunku Twojego mieszkania lub domu. Dzięki naszym produktom zaaranżują Państwo przestrzeń w wymarzonym i niespotykanym stylu.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zdobędzie Państwa uznanie.

Decor-Style Zaprasza

Aktualności
kontakt
Szybki kontakt

Dział sprzedaży:
Alicja Oskwarek
tel. 608 921 068
biuro@decorsystem.pl

Dział marketingu:
Sebastian Konat
tel. 608 921 068

biuro@decorsystem.pl